Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Development
ja: 開発

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Created
ja: 作成

en: Modified
ja: 変更済み
