Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Development
kk: Дамыту

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Created
kk: Құрылған
