Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍន៍

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Created
km: បាន​បង្កើត
