Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Removed
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕಲಾಗಿದೆ
