Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Development
lt: Kūrimas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Modified
lt: Redaguota
