Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Operācijas

en: Value
lv: Vērtība

en: Development
lv: Izstrāde

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Created
lv: Izveidots
