Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക
