Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Created
mr: प्रकाशन
