Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Handelingen

en: Value
nl: Waarde

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Modified
nl: Aangepast
