Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Czynności

en: Value
pl: Wartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Created
pl: Utworzono

en: diff
pl: zmiany

en: Removed
pl: Usunięto
