Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Created
pt: Criado

en: Modified
pt: Modificado
