Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Состояние

en: Operations
ru: Действия

en: Value
ru: Значение

en: Development
ru: Разработка

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Created
ru: Создано

en: Modified
ru: Изменено

en: diff
ru: разница

en: Removed
ru: Удалено
