Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Development
sk: Vývoj

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Created
sk: Vytvorené

en: diff
sk: rozdiel
