Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Development
sl: Razvoj

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Created
sl: Ustvarjeno
