Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Veprime

en: Value
sq: Vlera

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Created
sq: Krijuar
