Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Development
sv: Utveckling

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Created
sv: Skapad

en: Modified
sv: Modifierad

en: Removed
sv: Borttagen
