Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது
