Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Value
th: ค่า

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: Created
th: สร้างเมื่อ
