Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Дії

en: Value
uk: Значення

en: Development
uk: Розробка

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: Created
uk: Створено

en: Modified
uk: Змінено

en: diff
uk: різниця

en: Removed
uk: Вилучене

en: Current value
uk: Поточне значення
