Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Development
vi: Phát triển

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Created
vi: Tạo bởi
