Variable Dump (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Contains
az: Tərkibində

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Ends with
az: ilə bitir
