Variable Dump (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Operation
be: Аперацыя

en: Starts with
be: Пачынаецца з
