Variable Dump (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Contains
ca: Conté

en: Operation
ca: Operació

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Ends with
ca: Acaba amb
