Variable Dump (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Contains
el: Περιέχει

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Ends with
el: Τελειώνει σε
