Variable Dump (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Contains
nn: Inneheld

en: Starts with
nn: Startar med

en: Ends with
nn: Sluttar med
