Variable Dump (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Contains
tr: İçerir

en: Operation
tr: İşlem

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: Ends with
tr: İle biten
