Variable Dump (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Contains
vi: Chứa

en: Operation
vi: Thao tác

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: Ends with
vi: Kết thúc với
