Variable Dump (6.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Contains
bs: Sadrži

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Ends with
bs: Završava sa
