Variable Dump (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: Ends with
cy: Yn gorffen gyda
