Variable Dump (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Contains
da: Indeholder

en: Operation
da: Handling

en: Function
da: Funktion

en: Type of export
da: Eksporttype

en: Starts with
da: Starter med

en: Ends with
da: Ender med

en: Array
da: Liste
