Variable Dump (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Import
de: Importieren

en: Export
de: Exportieren

en: Contains
de: Enthält

en: Operation
de: Aktion

en: Function
de: Funktion

en: Type of export
de: Art des Export

en: Starts with
de: Beginnt mit

en: Ends with
de: Endet mit

en: Function name
de: Funktionsname
