Variable Dump (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Contains
es: Contiene

en: Operation
es: Operación

en: Function
es: Función

en: Type of export
es: Tipo de exportación

en: Starts with
es: Comienza con

en: Ends with
es: Termina con
