Variable Dump (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Contains
et: Sisaldab

en: Operation
et: Operatsioon

en: Function
et: Funktsioon

en: Starts with
et: Algab millega

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Array
et: Massiiv
