Variable Dump (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Contains
fi: Sisältää

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Function
fi: Funktio

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Ends with
fi: Päättyy merkkeihin

en: Array
fi: Jono
