Variable Dump (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Contains
fr: Contient

en: Operation
fr: Opération

en: Function
fr: Fonction

en: Type of export
fr: Type d'exportation

en: Starts with
fr: Commence par

en: Ends with
fr: Finit par

en: Array
fr: Tableau (Array)
