Variable Dump (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Contains
gl: Contén

en: Operation
gl: Operación

en: Function
gl: Función

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Ends with
gl: Remata en
