Variable Dump (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Contains
hi: मे हैं

en: Operation
hi: काम

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है

en: Ends with
hi: साथ समाप्त होता है
