Variable Dump (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Contains
hr: Sadrži

en: Operation
hr: Operacija

en: Function
hr: Funkcija

en: Type of export
hr: Tip izvoza
