Variable Dump (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Operation
hu: Művelet

en: Function
hu: Függvény

en: Type of export
hu: Export típus

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Ends with
hu: Így végződik

en: Array
hu: Tömb
