Variable Dump (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Contains
is: Inniheldur

en: Starts with
is: Byrjar á

en: Ends with
is: Endar á
