Variable Dump (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Contains
it: Contiene

en: Operation
it: Operazione

en: Function
it: Funzione

en: Starts with
it: Inizia con

en: Ends with
it: Termina con
