Variable Dump (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Contains
ja: 含む

en: Operation
ja: 操作

en: Function
ja: 機能

en: Starts with
ja: ～で始まる

en: Ends with
ja: ～で終わる

en: Array
ja: 配列

en: Function name
ja: 関数名
