Variable Dump (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Operation
jv: Operasi

en: Function
jv: Fungsi
