Variable Dump (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ

en: Array
kn: ವ್ಯೂಹ(Array)
