Variable Dump (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Contains
lt: Turi

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Starts with
lt: Prasideda su
