Variable Dump (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Contains
lv: Satur

en: Operation
lv: Operācija

en: Function
lv: Funkcija

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Ends with
lv: Beidzas ar
