Variable Dump (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Contains
nl: Bevat

en: Operation
nl: Bewerking

en: Function
nl: Functie

en: Starts with
nl: Begint met

en: Ends with
nl: Eindigt met
