Variable Dump (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Contains
oc: Conten

en: Operation
oc: Operacion

en: Function
oc: Foncion

en: Starts with
oc: Commence per

en: Ends with
oc: Finit per

en: Array
oc: tablèu (Array)
