Variable Dump (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Contains
pl: Zawiera

en: Operation
pl: Czynność

en: Function
pl: Funkcja

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Ends with
pl: Kończy się na

en: Array
pl: Tablica
