Variable Dump (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Contains
ro: Conține

en: Operation
ro: Operație

en: Function
ro: Funcţie

en: Type of export
ro: Tip de export

en: Starts with
ro: Începe cu

en: Ends with
ro: Se termină cu

en: Array
ro: Șir
